O nás

Historie naší firmy sahá až do roku 2002. Několikaleté zkušenosti v oblasti obchodu, výroby a služeb nám umožňují vést dynamické podnikání, které se stále vyvíjí a snaží se uspokojovat očekávání a potřeby zákazníků.

Jsme majiteli značky oblečení Doberman's Aggressive a také její hlavní zástupci a distributoři na evropský trh. Máme partnery po celém světě, mimo jiné v USA, Rusku, Německu, Maďarsku nebo na Slovensku.

Dodáváme našim zákazníkům produkty s neopakovatelným, výrazným designem. Spolupracujeme s nejlepšími grafiky, kteří se starají o originální návrhy pánského a dámského oblečení označené symbolem Doberman's Aggressive. Solidní a rozhodný styl nachází uznání nabízeného oblečení mezi různými popkulturami a sociálními skupinami. Značka je oblíbená jako motorkářské nebo sportovní oblečení. V naší nabídce jsou trička, polokošile, trička bez rukávů, trička s dlouhým rukávem (Long Sleeve), mikiny a také mikiny s kapucí, bundy, kalhoty a šortky, zimní bundy a doplňky (čepice, kšiltovky, pásky). Naši nabídku neustále rozšiřujeme a nabízíme nové vzory a kolekce.

Vztahy se zákazníky jsou pro nás nejdůležitější. Staráme se o prodej vysoce kvalitních produktů s profesionálními prodejními službami.  Díky modernímu softwaru jsme pro větší pohodlí zákazníků zavedli nové možnosti odeslání a platby.

Nabízíme vysokou kvalitu služeb díky sehranému týmu pracovníků, kteří mají zkušenosti, kreativitu a odvahu sáhnout pro nová řešení a nápady. Naše ambice nám umožňují vytvořit dynamickou společnost se stálým potenciálem růstu.

Seznamte se s nabídkou nabízených oděvů Doberman's Aggressive.

Majitelem obchodu je společnost „Marta Ryborz ”

Nová Tovární 1746 737 01 Český Těšín
IČO: 09368299 | DIČ: CZ685285648

Všechny ochranné známky používané značkou Doberman's Aggressive byly přihlášeny u polského patentového úřadu a jsou chráněny zákonem podle čl. 153 odst. 1 zákona o ochraně ochranných známek zákona z 30. června 2000 právo průmyslového vlastnictví (Sb. Z. č. 11.2003 položka 117).
Jejich používání jakýmkoliv způsobem bez přechozího, písemného souhlasu je zakázáno a může mít za následek postihnutí občanskoprávní a trestněprávní zodpovědnosti v maximálním rozsahu povoleném zákonem.

Zpět do obchodu